Główne zalety profesjonalnych sklepów ArtSolution

Prosta oferta budowy sklepu:

cena: od 2000 zł

od 3000 zł

od 6000 zł

opłata jednorazowawłasne koloryDowolne szablony. W ramach kompleksowej usługi sklep budowany w systemie ArtSolution może powstać w oparciu o wybrany szablon (do wyboru kilkadziesiąt wzorów sklepów), w oparciu o ustaloną modyfikację wskazanego wzoru lub na podstawie koncepcji lub projektu klienta. Za budowę sklepu w gotowym szablonie nie jest pobierana dodatkowa opłata. A jeśli tylko warunki techniczne skryptu na to pozwolą - to indywidualnej cenie zostanie zrealizowany Państwa pomysł na wygląd sklepu z własną koncepcją kolorystyki.


bogactwo funkcjiNowoczesna funkcjonalność. Sklepy ArtSolution to jedne z najłatwiejszych w obsłudze witryn. Posiadają bardzo ergonomiczne narzędzia do sprawnego zarządzania transakcją, a przede wszystkim do efektownej i bezproblemowej prezentacji towarów. Skrypty sklepowe posiadają wiele rozbudowanych funkcji, dostosowanych do współczesnych wymogów. Na życzenie Klienta istnieje możliwość dowolnej konfiguracji potrzebnych narzędzi i dopasownie ich działania do własnej koncepcji sklepu. Do obsługi sklepu nie jest wymagana żadna wiedza informatyczna.


sklepy bez abonamentuBrak abonamentu W odróżnieniu od wielu konkurencyjnych ofert usługa założenia sklepu w systemie ArtSolution nie wymaga ponoszenia przyszłrocznych opłat licencyjnych. Oznacza to, że za budowę sklepu w wybranej domenie płacą Państwo tylko jednorazowo, a sklep pozostanie Państwa własnością na zawsze. Przy czym warto zauważyć, że sklep będzie prezentował wyłącznie Państwa ofertę, nie współdzieli platformy, nie reklamuje obcych kont, obcych towarów. Na stronach nie są wyświetlane obowiązkowe reklamy ani wyskakujące okna.


szybkie sklepySzybkość działania. Oferowane w tej usłudze sklepy są niesamowicie szybkie w działaniu. Nawet z bazą 2000 produktów są szybsze niż większość konkurencyjnych skryptów. Sklep budujemy w oparciu o tekstowe bazy danych. Dane z plików płaskich pobierane są zdecydowanie szybciej niż w przypadku MySQL, SQLite itp. Pamiętać trzeba, że sklep przeznaczony jest dla stron internetowych posiadających od 1 do 2000 produktów (granicą jest 3000 produktów choć i to jest zmienne w zależności od długości opisów produktów i ustawień serwera).


integracja serwisówIntergracja z platformami. Każdy nowowczeny sklep powinien posiadać możliwości łączenia go z innymi pomocnymi portalami, które w zależności od tematyki pomogą Państwu bądź w bezpośredniej sprzedaży, bądź w promocji i reklamie. Sklepy Artsolution współpracują z systemem ratalnym, z wiodącymi porównywarkami cen, z platformą Paczkomaty, ePobranie, sendit.pl, sendelSMS. Sklep można zlinkować z portalami społecznościowymi: Facebook, Twitter, Google+, Digg, Delicious, Wykop, Linkedin. Na stronach sklepu w prosty sposób można wyświetlać filmy publikowane na YouTube. Skrypt posiada możliwość integracji z systemem faktur on-line wFirma.pl.


zgodność standartówZgodność ze standartami Ważne aby program sklepu spełniał normy: XHTML, CSS, WAI, E_ALL. Proponowane w systemie ArtSolution skrypty spełniają te wszystkie standardy. Pisanie kodu wg norm i standardów ma znaczenie z dwóch powodów: świadczy to o podejściu twórców skryptów do jakości kodu, który piszą; dobrze napisany kod HTML ma pozytywny wpływ na pozycję w Google. Sklepy zgodne z podstawowymi standardami kodowania będą dobrze wyglądały na wszystkich nowoczesnych przeglądarkach - niezależnie od producenta i platformy systemowej.
hosting w cenieSerwer i domena Sklepy zakładane w systemie ArtSolution - to usługa kompleksowa, zawierająca wszystkie elementy niezbędne do publikacji Państwa witryny w internecie. A zatem powyższa cena całej usługi budowy sklepu zawiera już roczny koszt hostingu, poczty e-mail i domeny z końcówką .pl. Oczywiście nie ma obowiązku korzystać z tych proponowanych rozwiązań. Jeśli posiadają już Państwo własny adres i serwer - to sklep zostanie przygotowany i zainstalowany na wskazanym koncie, pod wybraną domeną. Udostępniamy bezpłatnie certyfikaty ssl.


dobre pozycjonowanieMechanizmy pozycjonujące. Zgodnie z wytycznymi Google, proponowany sklep posiada zaimplementowane rozwiązania, które w prosty sposób pomagają w automatycznej promocji internetowej - bez naruszania zasad etycznych. Skrypt PHP wyposażono w mapę stron, instalację przyjaznych linków, integrację z systemem GoogleAnalytics. Każda strona, podstrona oraz każdy produkt posiada osobną możliwość opisania go prawidłowymi znacznikami tzw. meta danych i anchor. Sklep posiada również obsługę tzw. tagów.


tłumaczenia na języki obceWersje językowe Sklep posiada możliwość uruchomienia i wdrożenia oferty sprzedaży nie tylko w języku polskim. Skrypty oferowane w systemie ArtSolution można rozbudować o wiele oddzielnych modułów - przeznaczonych dla różnych wersji językowych. Każdą ofertę towarów można publikować osobno dla każdeg przygotowanego języka - z oddzielną walutą, z osobnym systemem płatności itp. Administrowanie zawartością, aktualizacje i osbługa transakcji odbywa się identycznie jak w wersji polskiej.


przygotowanie do płatności onLineWdrożone płatności. Sklep ArtSolution może zostać przygotowany do automatycznej obsługi płatności drogą elektroniczną (w tym obsługi kart kredytowych). Oczywiście do Państwa należy decyzja czy i które systemy opłaty zostaną w sklepie uruchomione. Mechanizm sklepu umożliwia integrację z wielom różnymi systemami pobierania wpłat jak: Payu.pl (Platnosci.pl), DotPay, Przelewy24, Tpay.com, eService, PayPal, Moneybookers.com, eRaty Santander Consumer Bank SA, Buckaroo.nl.


kontakt z administracjąPomoc administratora Od wielu lat tworzymy szablony sklepów i wdrażamy konstrukcje skryptów wg wytycznych klientów. Pracę wykonujemy rzetelnie i uczciwie, czego dowodem są setki pozytywnych komentarzy na temat naszych usług. Oferowane skrypty są polskojęzyczne, posiadają dobrze napisaną instrukcję, a przede wszystkim są na tyle łatwe do samodzielnej administracji, że naprawdę nie wymagają żadnej specjalistycznej wiedzy informatycznej. Oferujemy Państwu pomoc na każdym etapie powstawania sklepu: od podpowiedzi w sprawie wyboru szablonu, poprzez konfigurację niezbędnych narzędzi, pomoc w czasie uzupełniania treści. Na końcu zajmiemy się zakupem i konfiguracją domeny oraz serwera. W każdej chwili można zasięgać naszej rady, oczekiwać pomocy lub zamówiać nowe zlecenia np. modernizację szaty graficznej, aktualizację skryptu, instalację nowych rozszerzeń.

główne zalety

opis sklepu
Oferujemy założenie profesjonalnego sklepu internetowego, którego szybkość działania i prostota obsługi to jedne z wielu zalet.

ciekawe funkcje

możliwości sklepu
Sklepy internetowe, który zakładamy dla klientów są proste w obsłudze, a zarazem posiadają całe mnóstwo ciekawych opcji.

adres i serwer

adres sklepu
Usługa zakładania sklepu jest kompleksowa. A zatem w cenie zawarty jest już roczny koszt hostingu i indywidualnej domeny.