Budowa profesjonalnych sklepów internetowych.

Instalacja profesjonalnych, bezpiecznych i szybkich sklepów internetowych, o dowolnej tematyce. Szybkie zakładanie skryptów sklepowych opartych o efektowne szablony lub własną kolorystykę.

Prosta oferta budowy sklepu:

cena: od 2000 zł

od 3000 zł

od 6000 zł

opłata jednorazowa

sklep wwwProfesjonalne sklepy internetowe o dowolnej tematyce. Szybkie zakładanie skryptów sklepowych opartych o efektowne szablony lub własną kolorystykę. Tworzymy profesjonalne i szybkie sklepy web, o dowolnej tematyce którą zainteresowany jest Klient. Ze swojej strony zapewniamy opiekę techniczną webmastera przy prostym, samodzielnym wprowadzaniu zawartości i konfiguracji sklepu oraz dobry, stały kontakt z informatykiem, który umożliwia nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem sklepu. Staramy się pomagać przy wprowadzaniu czy to nowych udogodnień czy też naprawiać błędy użytkownika, powstałe podczas pomyłek w używaniu skryptu. Sklepy internetowe, które oddajemy w ręce Klientów są łatwe w obsłudze i naprawdę umożliwiają samodzielną ich obsługę. Klient ponosi tylko i wyłącznie jednorazową określoną opłatę startową, czyli nie wymagamy abonamentu jak w przypadku innych firm zajmujących się podobnymi usługami. Ofertujemy ponadto bezterminową licencję i dostęp do plików źródłowych na własnym serwerze. Szybkość działania skryptu zdecydowanie wyróżnia nas spośród konkurencji, a ponadto bogactwo ciekawych i zaawansowanych funkcji czyni tę ofertę naprawdę ciekawą.


W cenie podstawowej oferujemy do wyboru pokaźną liczbę gotowych szablonów lub wg dodatkowych ustaleń cenowych, możliwość dowolnej kolorystyki dobieranej już indywidualnie. Oddajemy w ręce klienta profesjonalny sklep internetowy, zaopatrzony w instrukcję obsługi w języku polskim, z naprawdę prostą nawigacją - intuicyjną również, a może przede wszystkim dla kupujących. Stosowany skrypt zawiera automatyczne mechanizmy pozycjonujące w Google co jest niezbędne do promocji własnego sklepu. Dodatkowym atutem jest fakt, że Państwa klienci chcący skorzystać ze sklepu internetowego, przy zakupie nie są zmuszani do zakładania kont ani ciągłego logowania.

główne zalety sklepów web

opis sklepu
Oferujemy założenie profesjonalnego sklepu internetowego, którego szybkość działania i prostota obsługi to jedne z wielu zalet.

ciekawe funkcje nowych sklepów

możliwości sklepu
Sklepy internetowe, który zakładamy dla klientów są proste w obsłudze, a zarazem posiadają całe mnóstwo ciekawych opcji.

adres i serwer dla sklepu www

adres sklepu
Usługa zakładania sklepu jest kompleksowa. A zatem w cenie zawarty jest już roczny koszt hostingu i indywidualnej domeny.