Szablony stron i sklepów internetowych

Prosta oferta:

cena sklepu: ok 3000 zł

cena strony: ok 3000 zł

opłata jednorazowaDowolna kolorystyka Budując sklepy i strony internetowe doradzamy, ale przede wszystkim pod uwagę bierzemy oczekiwania i potrzeby Klienta. Kolorystykę i szablony stron dopasowujemy do specyfiki działalności oraz tematu wiodącego. Przedstawiamy pełną paletę kolorystyczną, która umożliwi stworzenie niepowtarzalnego design’u przyszłej witryny internetowej. Budujemy w oparciu o pomysły Klientów oraz ich indywidualne projekty, doradzając jednocześnie jakie rozwiązania mogą się sprawdzić, a które można udoskonalić. W przypadku braku jakichkolwiek pomysłów ze strony Klienta, przedstawiamy własne projekty, które po wstępnej akceptacji dopasowujemy indywidualnie. Posiadamy także bogatą ofertę już gotowych szablonów, które przygotowane są do integracji z zamawianą stroną lub sklepem. Cechuje Nas kreatywność, którą przekładamy na realizację i która w połączeniu z ciekawymi pomysłami Klientów, ich wskazówkami, pozwala stworzyć specyficzną i unikalną witrynę. Przyciągającą odwiedzających i zachęcającą do zapoznania się treścią strony. Przed wyborem można zapoznać się z projektami już zrealizowanymi i przykładowymi szablonami pokazowymi.Wzory stron. Wygląd strony można budować na trzy sposoby. Albo wybiorą Państwo jeden gotowy szablon - z wielu tutaj proponowanych. Albo na życzenie - zmodyfikujemy jeden z takich wybranych wzorów (zmiana układu, kolorów tła, fontów). Można też wskazać inny projekt, przygotowany i wymyslony samodzielnie. Postaramy się szybko wycenić i zrealizować każdy Państwa pomysł.
Szablony sklepów. Sklepy najczęściej budowane sa na wielu sprawdzonych, gotowych szablonach. Przedstawiamy Państwu listę kilkudziesięciu przygotowanych szablonów kolorystycznych. Oczywiście pokazane wzory, to tylko przykładowe nazwy, teksty i zdjęcia. Państwa sklep - będzie wypełniony inną treścią, inna grafiką i innymi galeriami.Inne serwisy z szablonami. W internecie można znaleźć mnóstwo portali, które oferują wzory szablonów. Większość z nich możemy przystosować do współpracy ze stroną lub Państwa sklepem. Jeśli tylko warunki techniczne i funkcjonalność skryptu na to pozwoli, to Państwa strona lub sklep zostanie wykonany w kolorystyce wybranej w portalach z szablonami stron.

ostatnie przykłady

przykład strony
Oto ostatnio zrealizowane wzory i opublikowane projekty stron i sklepów. Przykładowe wdrożenia skryptów sklepów internetowych.

dobór kolorów

kolory www
Sklepy internetowe i strony www mogą być przygotowane wg Państwa sugestii. Oto tablica kolorów internetowych.

kroje fontów

darmowe fonty
Lista bezpłatnych, polskich czcionek udostepnionych przez google web fonts. Wybierz krój na stronę lub sklep.