serwery artsolution

wdrożenie Twojej strony na serwerze i domenie

Twoja strona może być zainstalowana na szybkim i bezawaryjnym serwerze, a to zadanie będzie poprzedzone odpowiednią konfiguracją domeny.
Aby strona była widoczna w sieci, musi być osadzona na serwerze oraz podpięta pod domenę. To jak z biurem Twojej firmy – musi mieć swoje miejsce i swój adres, aby mogła być znaleziona. Nasza firma profesjonalnie podchodzi do tego zadania, dlatego Twoja strona będzie zainstalowana na szybkim i bezawaryjnym serwerze, jednak to zadanie będzie poprzedzone odpowiednią modyfikacją witryny. Aby była ona przyjazna dla wyszukiwarki Google oraz spełniała wszelkie standardy, będzie oparta o skrypt PHP na bardzo funkcjonalnym i prostym systemie CMS.
W ten sposób będzie można zawsze, w każdej chwili dowolnie edytować stronę bez naszej pomocy czy zamieszczać aktualności i odświeżać swoją ofertę. Reasumując, nasza firma rozpocznie całą współpracę od projektowania strony – jej układu oraz kolorystki, a następnie przejdzie do odpowiednich funkcji i osadzeniu tego na skonfigurowanym koncie hostingowym oraz domenie.

budowa stron

strony www
Usługi zakładania stron internetowych, galerii produktów, witryn firmowych. Profesjonalna oferta opracowania szablonów stron.

budowa sklepów

sklepy www
Usługi zakładania sklepów internetowych. Profesjonalna oferta wdrożenia szablonów www. Kompleksowa realizacja zamówień.

fotografie www

fotografie www
Przygotowanie profesjonalnych fotografii reklamowych. Panoramy wnętrz dla firm. Wirtualne wycieczki na stronach www.