Jedna rozmowa w sprawie szybkiej budowy sklepu lub strony

Zapewniamy wszechstronną pomoc, profesjonalną i specjalistyczną opiekę informatyczną. Pomagamy w budowaniu witryny internetowej, służąc radą na każdym etapie powstawania Państwa projektu: od momentu przygotowywania pomysłu na szablon, poprzez tworzenie strony internetowej i dalsze prawidłowe jej funkcjonowanie. Oferujemy sprawdzone pomysły, instrukcje w języku polskim, przejrzyście i czytelnie - a zarazem bardzo precyzyjnie opisane. Załatwiamy formalności związane z rejestracją domeny oraz serwera. Po naszej stronie leży również zapewnienie zgłoszenia oraz promocja adresu w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Nie pobieramy żadnych zaliczek ani opłat wstępnych. Klient uiszcza tylko i wyłącznie jednorazową opłatę po dwutygodniowym okresie testowania skryptu. Wystawiamy faktury VAT. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelny kontakt.
Codzienny kontakt telefoniczny z dyżurnym webmasterem 9:00 - 18:00 (również w weekendy i święta) pod numerem:

+48 60 287 51 11

Strony i sklepy www oferowane pod marką ArtSolution realizuje prestiżowa ogólnopolska firma informatyczna. NETGALERIA.PL działa na rynku usług informatycznych od 2008 roku. W tym czasie udostępniła swoim klientom ponad 1000 gotowych instalacji stron i sklepów internetowych. Opinie na temat usług polskiej netgalerii mogą Państwo obejrzeć w bogatej księdze rekomendacji i komentarzy.

netgaleria.pl biuro@netgaleria.org
42-216 Częstochowa, Łąkowa 3
NIP 949-018-77-94 * REGON 240917630
Konto bankowe: ING 22 1050 1142 1000 0090 6191 7515
UWAGA

Firma netgaleria.pl nie prowadzi automatycznej sprzedaży drogą elektroniczną. Nie prowadzi sklepu, nie handluje samymi skryptami, oprogramowaniem, nie sprzedaje stron/sklepów, szablonów, domen, ani kont serwerowych. Firma netgaleria.pl wykonuje płatne usługi zawsze wg indywidualnego zamówienia Klienta i zgodnie z każdorazową, omówioną indywidualnie i zatwierdzoną wcześniej wyceną pracy. Wszelkie szczegółowe ustalenia, w tym zakres zleconych czynności, terminy i koszty są uzgadniane drogą korespondencyjną.
***
Netgaleria.pl jest partnerem firmy prawniczej LEXLAB Gabriel Gatner www.lexlab.pl
Każdy nasz Klient może skonsultować bezpłatnie nasze zobowiązania i własną działalność - w tym umowy i bezpłatny audyt regulaminu, z prawnikami tejże firmy - oraz uzyskać do 20 % rabatu przy skorzystaniu z płatnych usług i produktów kancelarii prawniczej Lexlab.
   

 

rekomendacje

rekomendacje artsolution
Oto ostatnie komentarze na temat realizacji usług. Strony i sklepy budowane pod marką ArtSolution wykonuje znana firma netgaleria.pl.

koszt sklepu

koszty założenia sklepu
Wycena budowy sklepu www? Skontaktuj się w sprawie omówienia warunków i dokładnej wyceny założenia sklepu internetowego.

koszt strony

koszty założenia strony
Wycena budowy profesjonalnej strony? Skontaktuj się w sprawie omówienia warunków i dokładnej wyceny założenia strony.