Oferta rejestracji domeny dla klientów ArtSolution

Kompleksowa oferta systemu ArtSolution zapewnia Państwu w ramach zamawianej usługi - przygotowanie i konfigurację własnej domeny internetowej. Wieloletnia współpraca z polskim dostawcą usług hostingowych - gwaratuje profesjonalną obbługę adresu - w tym skrzynki pocztowe we własnej domenie. Zgodnie z ofertą, cena budowy strony lub sklepu zawiera już roczny koszt rejestracji, przygotowania i utrzymania indywidualnego adresu z końcówką .pl.
Oczywiście, jeśli z jakichś powodów proponowana domena .pl jest niewystarczająca (adres jest zajęty, domena powinna mieć międzynarodową końcówkę itp.) mogą Państwo na preferencyjnych warunkach zakupić inną domenę. Poniżej przedstawiamy dodatkowe warianty, dla klientów, którzy potrzebują inny, określony adres strony i poczty.

domena/adres rejestracja przedłużenie
  pierwszy rok następny rok
     
Domena krajowa
.pl
gratis 80 zł/netto
Domeny funkcjonalne
np: .com.pl, .org.pl, .biz.pl
gratis 70 zł/netto
Domeny regionalne
np: .waw.pl
gratis 50 zł/netto
     
Domeny globalne
np: .com, .info
80 zł/netto 90 zł/netto
Domeny specjalne
np:  .org, .net .biz
80 zł/netto 90 zł/netto
Domena europejska
.eu
30 zł/netto 50 zł/netto
 

Obsługę domen, w ramach współpracy - zapewnia firma Progreso zgodnie z własną ofertą oraz na zasadach określanych ich własnym regulaminem . W ramach oferty ArtSolution zapewniamy naszym klientom gratisową rejestrację adresu z końcówką .pl lub instalację budowanej witryny na dowolnym wskazanym/zakupionym adresie.

ceny serwerów

hosting artsolution
W ramach opłaty za wykonanie strony internetowej lub sklepu oferujemy udostępnienie serwera na preferencyjnnych warunkach.

poznaj sklepy

funkcje sklepu
Rozbudowane sklepy internetowe posiadają wiele ciekawych rozwiązań. Oto szczegóły niektórych oferowanych funkcji.

poznaj strony

funkcjonalność stron
Profesjonalne strony internetowe posiadają wiele dobrych rozwiązań. Oto szczegóły tylko niektórych oferowanych funkcji.