adres artsolution

zlecenia administratorskie wykonujemy bardzo szybko

Nasza firma zajmie się całą witryną od A do Z! Od projektu po instalacje na serwerze, konfigurację adresów DNS własnej domeny czy przygotowaniu konta hostingowego i dostępu FTP.
Zbudowanie nowej strony internetowej czy sklepu internetowego to nie ostatnie zadanie, jakie stoi przed naszymi klientami. Należy wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje nam internet! Zaprojektowanie strony czy sklepu internetowego to szereg różnych zadań, które dla osób nie związanych z branżą mogą być skomplikowaną procedurą. Dlatego nasza firma zajmie się całą witryną od A do Z! Od projektu po instalacje na serwerze, konfigurację adresów DNS własnej domeny czy przygotowaniu konta hostingowego i dostępu FTP.
Dodatkowo, by nadać profesjonalny wydźwięk w komunikacji między Państwa firmą, a nowymi klientami, konfigurujemy skrzynki pocztowe, aby miały w adresie nazwę Twojej domeny! To jednak nie wszystko! Instalujemy łatwe narzędzia do monitorowania i zbierania statystyk, a także – w razie wypadku, utraty treści, zawirusowania - pomagamy w odzyskiwaniu danych z kopii serwera.

budowa stron

strony www
Usługi zakładania stron internetowych, galerii produktów, witryn firmowych. Profesjonalna oferta opracowania szablonów stron.

budowa sklepów

sklepy www
Usługi zakładania sklepów internetowych. Profesjonalna oferta wdrożenia szablonów www. Kompleksowa realizacja zamówień.

fotografie www

fotografie www
Przygotowanie profesjonalnych fotografii reklamowych. Panoramy wnętrz dla firm. Wirtualne wycieczki na stronach www.