koszty założenia

projektowanie stron również jako realizacja przyznanego dofinansowania

Firmy budujące strony internetowe i sklepy www, na podstawie funduszy pochodzących z dofinansowania, projektów unijnych oraz dodacji dla zakładających pierwszą działalność
Projektujemy profesjonalne strony internetowe, które powstają przy wykorzystaniu budżetu uzyskanego z dofinansowania. Realizujemy zlecenia wspomagane finansowo dzięki różnego rodzaju programom unijnym. Ceny, które oferujemy są elastyczne i dopasowujemy je w taki sposób, aby mieściły się w budżecie przyznanej dotacji. Usługi konfigurujemy według wytycznych, które określane są przez np. urzędy pracy, agencje UE itp. Podczas budowy każdej z witryn określonych przez klienta, bierzemy pod uwagę aby spełniała ona wszystkie wymogi, ale i odpowiadała klientowi, spełniała jego oczekiwania i była dostosowana do specyfiki tematu.
Uwzględniamy przy tym także, aby realizacja całości była na tyle charakterystyczna aby zaciekawiła i w interesujący sposób przedstawiała firmę, produkt czy też usługę. Najważniejszym jest dla nas zadowolenie klienta z otrzymanego wdrożenia sklepu/strony i również to aby był on w stanie samodzielnie poradzić sobie z obsługą zbudowanej z naszą pomocą witryny. Na każdą realizację wystawiamy faktury vat, opisane zgodnie z wymogami projektów dofinansowań.

budowa stron

strony www
Usługi zakładania stron internetowych, galerii produktów, witryn firmowych. Profesjonalna oferta opracowania szablonów stron.

budowa sklepów

sklepy www
Usługi zakładania sklepów internetowych. Profesjonalna oferta wdrożenia szablonów www. Kompleksowa realizacja zamówień.

fotografie www

fotografie www
Przygotowanie profesjonalnych fotografii reklamowych. Panoramy wnętrz dla firm. Wirtualne wycieczki na stronach www.