Przygotowanie oraz instalacja wirtualnej wycieczki

Prosta oferta:

jedna panorama sferyczna: od 200 zł

jedno zdjęcie wnętrza: od 100 zł

dojazd do klienta: ok 2 zł/km

opłata jednorazowaBudując witryny internetowe stawiamy na rozwiązania, które nie tylko umożliwią łatwą obsługę przez właściciela jak i wygodną nawigację po stronie przez potencjalnego klienta. Stosujemy rozwiązania innowacyjne, mające na celu urozmaicić każdą galerię czy też sklep internetowy. Wprowadzamy opcję wirtualnego turysty, która każdemu odwiedzającemu pozwala odbyć wycieczkę w cyberprzestrzeni. Chętnie opracujemy dla Państwa zdjęcia panoramiczne, które niezwykle urozmaicają prezentację danego miejsca i znacznie skuteczniej zachęcają do skorzystania z oferty. Zdjęcia panoramiczne umożliwiają zaprezentowanie konkretnych pomieszczeń, jak i całych budynków w 360 stopniach. Jest to niezwykły sposób na uatrakcyjnienie prezentacji, z której mogą korzystać hotele, pensjonaty, restauracje a nawet szkoły czy przedszkola. Zdjęcia panoramiczne pozwalają również w specyficzny, aczkolwiek bardzo interesujący sposób ukazać w internecie wnętrza kościołów, kaplic, sal wystawowych, zabytków oraz wielu innych cennych miejsc.

przykład strony z panoramą 1 przykład strony z panoramą 2 przykład strony z panoramą 3 przykład strony z panoramą 4
Oto przykłady w internecie: strona oraz zainstalowana tam wycieczka. Usługę realizujemy w sposób kompleksowy. Zajmujemy się zarówno wykonaniem zdjęć jak i montażem panoram. Dopasowujemy układ wycieczki i integrujemy go ze stroną tak, aby działał płynnie. Dokonujemy opisów oraz publikacji na stronie internetowej.


przykład wirtualnej wycieczki 1 przykład wirtualnej wycieczki 2 przykład wirtualnej wycieczki 3 przykład wirtualnej wycieczki 4

rekomendacje

rekomendacje netgalerii
Oto ostatnie komentarze na temat realizacji usług. Strony i sklepy budowane pod marką ArtSolution wykonuje znana firma netgaleria.pl.

koszt sklepu

koszty założenia sklepu
Wycena budowy sklepu www? Skontaktuj się w sprawie omówienia warunków i dokładnej wyceny założenia sklepu internetowego.

koszt strony

koszty założenia strony
Wycena budowy profesjonalnej strony? Skontaktuj się w sprawie omówienia warunków i dokładnej wyceny założenia strony.