Kompleksowa instalacja strony w ramach uzgodnionej opłaty

Prosta oferta budowy strony:

cena: od 2000 zł

od 3000 zł

od 6000 zł

opłata jednorazowa6 gratisowa rejestracja domenyDomena .pl w cenie. Cena całej usługi zawiera już roczny koszt domeny z końcówką .pl. Oznacza to, że w ramach kompleksowej budowy Państwa witryny w ArtSolution zostanie prawidłowo zarejestrowana i skonfigurowana na wskazanym serwerze indywidualna domena.7 oferta poczty w domenieKonta pocztowe w cenie. W ramach udostępnionego konta serwerowego, każdy klient może korzystać z profesjonalnej poczty we własnej domenie. W ramach opłaty za stronę przygotowane zostaną dla Państwa dowolne skrzynki e-mail, z dostepem przez www lub programy pocztowe.7a oferta certyfikatów sslCertyfikat SSL w cenie. W ramach oferowanego serwera, każdy nasz klient może otrzymać certyfikat SSL. Szyfrowane połączenie to bardzo prestiżowe i polecane rozwiązanie, które uwiarygadnia Państwa domenę i zwiększa bezpieczeństwo korzystania ze strony internetowej.8 bezpłatne statystykiStatystyki w cenie. Oferowane serwery pozwalają na profesjonalną instalację skryptów badań statystycznych. Każdy nasz klient otrzymuje gratis narzędzia do śledzenia ruchu na własnej stronie. Konto statystyk może badać każdy adres osobno.
9 bezpłatna rejestracja serweraSerwer w cenie. Uzgodniona opłata za budowę strony zawiera już roczną cenę serwera. Wpółpracujemy z polską firmą Progreso, która dla klientów systemu ArtSolution przygotowała specjalną ofertę szybkich kont hostingowych o pojemności od 5 GB i bezlimitowym transferze danych.9a nielimitowany transfer danychTransfer w cenie. Promocyjne konto hostingowe Artsolution to: transfer bez limitów, subdomeny bez ograniczeń, konta email bez limitów, bazy MySQL bez ograniczeń, ilość podpiętych domen bez limitów, obsługa SSH, prosta konfiguracja poleceniami Crona.
10 kopie bezpieczeństwaKopie w cenie. Oferowane konta hostingowe, posiadają wbudowane mechanizmy kopii bezpieczeństwa. Oznacza to, że w przypadku przypadkowej utraty, usunięcia danych można przywrócić stan strony z dnia poprzedniego.

opcje serwerów

serwery artsolution
W ramach opłaty za założenie strony internetowej oferujemy udostępnienie serwera na preferencyjnnych warunkach.

wybór domeny

domeny w artsolution
W ramach opłaty za wykonanie strony www oferujemy roczne działanie indywidualnej domeny z rozszerzeniem .pl

cennik strony

ceny stron
Koszt założenia strony może zamknąć się kwotą 1200 zł. Skontaktuj się teraz w celu potwierdzenia szczegółów.