Profesjonalne rozwiązania dostępne w sklepach artsolution

opcje w sklepieProponowane sklepy mogą zawierać mnóstwo nowoczesnych rozwiązań. Skrypty przygotowane są do wygodnej, szybkiej obsługi sprzedaży, do łatwej komunikacji z klientem oraz dystrybucji kuponów rabatowych i innych promocji, do samodzielnego pozycjonowania w wyszukiwarkach, do zawierania transakcji i płatności elektronicznych (w tym kartami kredytowymi), do integracji z wiodącymi porównywarkami cen. Proponowane instalacje to idealne połączenie nowoczesnego sklepu internetowego o gotowej oprawie graficznej, z dowolnymi stronami informacyjnymi i efektownymi galeriami, pokazami zdjęć. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z ciekawszych funkcji sklepu - wybrane tutaj spośród kikudziesięciu rozwiązań, dostępnych w stadardowej cenie od 2000 zł/brutto.

Prosta oferta budowy sklepu:

cena: od 2000 zł

od 3000 zł

od 6000 zł

opłata jednorazowa

Podczas konsultacji zostaną przedstawione Państwu wszystkie nowowczesne funkcje i dodatki - możliwe do zainstalowania w sklepie. Oczywiście nie wszystkie zechcą Państwo wykorzystać, nie wszystkie w wybranej dziedzinie sprzedaży będą potrzebne. Wspólnie ustalimy optymalny zestaw funkcjonalności sklepu tak, aby niepotrzebnie nie obiążać całego systemu. Sklep zostanie dostosowany do Państwa oczekiwań oraz wymagań.

 

główne zalety

opis sklepu
Oferujemy założenie profesjonalnego sklepu internetowego, którego szybkość działania i prostota obsługi to jedne z wielu zalet.

ciekawe funkcje

możliwości sklepu
Sklepy internetowe, który zakładamy dla klientów są proste w obsłudze, a zarazem posiadają całe mnóstwo ciekawych opcji.

adres i serwer

adres sklepu
Usługa zakładania sklepu jest kompleksowa. A zatem w cenie zawarty jest już roczny koszt hostingu i indywidualnej domeny.