Wybrane narzędzia dostępne w profesjonalych stronach artSolution

Integracja ze stroną FaceBook

Wyświetla rozwijany panel boczny z Like Box dla Facebook (wtyczka społecznościowa). Rozbudowana wersja dodatku facebookLikeBox. Pozwala na konfigurację koloru, pozycji oraz liczby kolumn/wierszy fanów

Kalendarz wydarzeń na stronie

Funkcje rozwijające prezentację aktualności w formie kalendarza wydarzeń, definiowania czasu startu wyświetlania newsa itp. Kliknięcie w datę z wydarzeniem powoduje przejście do listy wszystkich wydarzeń z tego dnia.

Mapa strony

Dodatek wyświetla strukturę stron w serwisie oraz pozwala na szybkie dotarcie do każdej z nich. Pomaga także robotom z wyszukiwarek na sprawniejszą indeksację wszystkich stron w serwisie. Mapa strony wyświetla się na stronie do której została przypisana w konfiguracji.

Sitemap xml dla Google

Najpopularniejsza wyszukiwarka Google posiada narzędzie, które importuje listę stron wybranego serwisu. Dodatek generuje wymagany plik XML o nazwie "sitemap.xml".
 

Wyszukiwarka stron/podstron

Mechanizm umożliwia wyświetlanie listy stron zawierających wyszukiwaną frazę. Aby formularz wyszukiwarki pojawił się na stronie, należy w administracji wskazać stronę, na której będą wyświetlane wyniki wyszukiwania.

Tagi pozycjonujące

Dodatek daje możliwość powiązania stron o podobnej tematyce za pomocą słów kluczowych, tzw. tagów. Aby dodać tagi dla danej strony, należy wpisać je rozdzielone przecinkami w pole "Tagi" podczas edycji strony. Ich lista pojawi się pod treścią strony w postaci linków kierujących do listy stron zawierających wybrane słowo kluczowe. Aby wyświetlały się tagi, należy w administracji wskazać stronę, na której będą wyświetlane strony z wybranym tagiem.

Nowości w witrynie

Dodatek umożliwia wyświetlanie podstron wg. daty wpisanej w formularzu strony. Można również określić ilość podstron wyświetlanych na jednej stronie.

Kanał RSS

Każda strona może posiadać listę podstron w postaci RSS. Opcja szczególnie przydatna w połączeniu z nowościami. Osoby odwiedzające stronę będą mogły dodać ją do swojej listy kanałów RSS. Strona dla której ma być wygenerowany RSS z podstronami musi mieć zaznaczoną opcję "RSS".

Kadrowanie miniatur

Dzięki tej funkcji możliwe jest kadrowanie miniaturek o ustalonej w ustawieniach proporcji. Dzięki temu galeria na Twojej stronie będzie się prezentowała bardziej atrakcyjnie (wszystkie miniatury o jednakowych proporcjach).

Boksy informacyjne

Dodatek daje możliwość dodawania okienek informacyjnych składających się z nazwy oraz treści (akceptowany jest kod HTML). Okienka umieszczone są pod lewym menu.

Komentarze na stronach

Odwiedzający stronę bedą mieli możliwość komentowania podstron przez wypełnienie pól: imię i nazwisko oraz treść. W administracji można wyłączyć formularz komentarza dla wybranej strony. Administrator może usuwać komentarze lub zatwierdzać by wyświetliły się po stronie klienta. Zarządzanie komentarzami odbywa się przez przeglądanie ostatnio dodanych komentarzy lub komentarzy dla wybranej strony z listy.

Szybka sonda

Dodatek umożliwa ustawienie pytania i możliwych odpowiedzi dla niego. Użytkownicy po udzieleniu odpowiedzi mogą obejrzeć wyniki, które administrator może także śledzić poprzez panel administracyjny. Na stronie domyślnie wyświetlana jest ostatnia dodana sonda (chyba że jest nieaktywna wtedy nie wyswietla się sonda wcale) pozostałe są widoczne tylko z poziomu panelu administracyjnego. Możliwe jest wyświetlenie konkretnej (nie jak domyslnie - ostatniej) sondy jednak wymaga to znajomości jezyka php.

Użytkownicy. Zakładanie kont.

Dodatek "użytkownicy" ma na celu udostępnienie wybranych stron konkretnym osobom lub grupom osób. Ustawienie i zmiana dostępności danej strony bez logowania lub tylko po zalogowaniu, jest możliwa w formularzu edycji stron. Służy do tego opcja "Strona dostępna po zalogowaniu". Dostępność stron wyświetlanych tylko po zalogowaniu może zostać ustawiona dla grupy, a także dla pojedynczego użytkownika.

Administratorzy. Wielu redaktorów strony.

Dodatek umożliwia zarządzanie stroną przez kilku administratorów (redaktorów), którym przydziela się prawa do poszczególnych działów administracji. Wszystkie dodawane strony posiadają sygnaturę autora. Główny administrator używa loginu i hasła podanego w konfiguracji i ma możliwość pełnego zarządzania administracją.

Znak wodny na zdjęciach.

Możliwość dodania znaków wodnych do zdjęć na stronie. Edycja funkcji (włączanie/wyłaczanie znakowania zdjęć).

Newsletter.

Formularz newslettera dopisuje emaile wszystkich subskrybentów do listy. Mechanizm ten umożliwia zbieranie adresów email osób, które są zainteresowane ofertą. Listą można zarządzać w administracji, a także wysłać email kopiując adresy do programu pocztowego. Newsletter można wyłączyć w konfiguracji.

Pokaz slajdów w banerze lub na stronie.

Dodatek ten daje możliwość odwiedzającym stronę, powiadamianie swoich znajomych o niej, korzystając z prostego formularza. Link "powiadom znajomego" pojawi się obok linków "powrót" i "drukuj", gdy w administracji zostanie podana strona, na której ma się wyświetlać formularz powiadamiania.

Mapa dojazdu na stronie

Dodaje mapę google z adresem Twojej lokalizacji na stronie. Wygodna edycja w panelu administracyjnym.

Wyświetlanie filmów z YouTube

Automatycznie zamienia adres URL filmu z YouTube na okno odtwarzacza. Wskazany film wyświtla jako normalna zawartość strony.