Profesjonalne rozwiązania dostępne na stronach artsolution

Proponowane strony zawierają mnóstwo dobrych, nowoczenych rozwiązań. Skrypty przygotowane są do wygodnej, szybkiej i automatycznej obsługi prezentacji, do łatwej komunikacji z klientem, do szybkiej aktualizacji tekstów i zdjęć. Do precyzyjnego kierowania informacji dla wybranych użytkowników. Do samodzielnego pozycjonowania w wyszukiwarkach, do integracji z portalami społecznościowymi (np. Facebook, Twitter, Google+, Youtube). Proponowana instalacja to połączenie nowoczesnej strony www z blogiem internetowym, w ładnej oprawie graficznej z efektownymi galeriami zdjęć. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z funkcji strony - wybrane tutaj spośród kikudziesięciu rozwiązań, dostępnych w stadardowej cenie od 2000 zł.

Prosta oferta budowy strony:

cena: od 2000 zł

od 3000 zł

od 6000 zł

opłata jednorazowa

Podczas konsultacji zostaną przedstawione Państwu wszystkie nowowczesne funkcje i dodatki - możliwe do zainstalowania na stronie. Oczywiście nie wszystkie zechcą Państwo wykorzystać, nie wszystkie w wybranej dziedzinie tematycznej będą potrzebne. Wspólnie ustalimy optymalny zestaw funkcjonalności witryny tak, aby niepotrzebnie nie obiążać całego systemu. Strona zostanie dostosowana do Państwa wymagań i oczekiwań.

 

główne zalety

opis strony
Oferujemy założenie profesjonalnej strony internetowej. Łatwa obsługa, bezpieczeństwo i szybkie działanie to tylko niektóre zalety.

ciekawe funkcje

możliwości strony
Zakładane strony internetowe, oparte są na prostych w obsłudze skryptach. Posiadają wiele ciekawych i profesjonalnych funkcji.

adres i serwer

adres strony
Usługa zbudowania strony jest kompleksowa. A zatem w cenie zawarty jest już roczny koszt hostingu i indywidualnej domeny.